קשרי משקיעים

תחום ה – IR יובא לארץ משוק ההון המשוכלל בארה"ב. תחום זה התפתח רבות ב – 35 השנים האחרונות והפך דומיננטי ביותר בקרב חברות בינלאומיות ציבוריות בארה"ב בפרט ובעולם בכלל. חברת קשרי משקיעים הינה מחלוצות התחום בישראל ולה ניסיון מצטבר של למעלה מעשור.

השתכללות שוק ההון, מעורבות בעלי המניות וההכרה בחשיבות ערך המניה ככלי לתגמול עובדים וכמטבע לביצוע עסקאות רכישות ומיזוגים, חיזק את חשיבות ה – IR. התבססות התחום מובילה לכך שמרבית החברות הנסחרות בעולם מודעות לחשיבות שיש בשקיפות, עדכון המשקיעים ומביאות בשיקוליהן העסקיים את תגובת בעלי המניות.

חברת קשרי משקיעים מנהלת עבור לקוחותיה את מכלול האספקטים הקשורים לאינטראקציה של החברה עם קהילת שוק ההון, כחלק מזה עוסקת בניהול החשיפה של החברה, בניית ה- story שלה לקהילת המשקיעים, ניטור וניהול שוטף של ציפיות שוק ההון מלקוחותיה, מתן ייעוץ לראשי החברות בנוגע לקשר עם שוק ההון ועם התקשורת הפיננסית המסקרת את פעילות החברות. אנו מאמינים כי ניהול נכון של IR לאורך זמן מעניק לחברה פרמיה המתבטאת במחיר המניה, בהגדלת הסחירות בה, בפניה מקצועית למשקיעים פוטנציאליים ובחיזוק הקשר בין המשקיעים הקיימים לחברה.